Doradcy agrotechniczni


Proszę wybrać powiat aby wyszukać doradcę obsługującego Państwa teren:

  • All
  • Doradca agrotechniczny
    • bolesławiecki
    • głogowski
    • goleniowski
    • jaworski
    • krośnieński
    • legnicki
    • lubański
    • lubiński
    • lwówecki
    • nowosolski
    • polkowicki
    • średzki
    • sulęciński
    • świdnicki
    • świebodziński
    • wolsztyński
    • wschowski
    • żagański
    • żarski
    • zgorzelecki
    • zielonogórski
    • złotoryjski
Jarosław CZUPAK
Doradca agrotechniczny
Powiat jaworski
Gminy: Bolków, Wądroże Wielkie
Ilona WALASEK-FURMAN
Doradca agrotechniczny
Powiat polkowicki
Gminy: Grębocice
Ilona WALASEK-FURMAN
Doradca agrotechniczny
Powiat głogowski
Gminy: Pęcław
Magdalena PŁÓCIENNICZAK
Doradca agrotechniczny
Powiat głogowski
Gminy: Głogów, Jerzmanowa, Żukowice
Jarosław CZUPAK
Doradca agrotechniczny
Powiat legnicki
Gminy: Ruja
Michał BOCZULA
Doradca agrotechniczny
Powiat jaworski
Gminy: Krotoszyce
Jacek FEDOROWICZ
Doradca agrotechniczny
Powiat bolesławiecki
Gminy: Gromadka
Jacek FEDOROWICZ
Doradca agrotechniczny
Powiat legnicki
Gminy: Chojnów
Michał BOCZULA
Doradca agrotechniczny
Powiat jaworski
Gminy: Jawor, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie
Rajmund GRUDZIEŃ
Doradca agrotechniczny
Powiat jaworski
Gminy: Wądroże Wielkie, Mściwojów
Marcin APOLINARSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat żagański
Gminy: Małomice
Michał BOCZULA
Doradca agrotechniczny
Powiat złotoryjski
Gminy: Świerzawa
Marek PAWLUS
Doradca agrotechniczny
Powiat legnicki
Gminy: Chojnów, Miłkowice
Michał BOCZULA
Doradca agrotechniczny
Powiat legnicki
Gminy: Prochowice, Legnickie Pole, Miłkowice
Paweł DANIELSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat krośnieński
Gminy: Gubin, Krosno Odrzańskie, Bobrowice
Paweł DANIELSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat nowosolski
Gminy: Nowa Sól
Paweł DANIELSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat zielonogórski
Gminy: Babimost
Michał BOCZULA
Doradca agrotechniczny
Powiat legnicki
Gminy: Kunice
Paweł KWAŚNIAK
Powiat legnicki
Gminy: Chojnów
Krzysztof MYTYCH
Doradca agrotechniczny
Powiat lubański
Gminy: Leśna
Robert CIRKO
Doradca agrotechniczny
Powiat lubiński
Gminy: Lubin, Rudna, Ścinawa
Krzysztof MYTYCH
Doradca agrotechniczny
Powiat lwówecki
Gminy: Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski
Ryszard MRUK
Doradca agrotechniczny
Powiat lwówecki
Gminy: Gryfów Śląski, Lwówek Śląski, Wleń
Magdalena PŁÓCIENNICZAK
Doradca agrotechniczny
Powiat polkowicki
Gminy: Gaworzyce, Radwanice
Rajmund GRUDZIEŃ
Doradca agrotechniczny
Powiat średzki
Gminy: Udanin
Michał BOCZULA
Doradca agrotechniczny
Powiat świdnicki
Gminy: Dobromierz
Piotr NAJDEREK
Doradca agrotechniczny
Powiat świebodziński
Gminy: Świebodzin, Skąpe
Piotr NAJDEREK
Doradca agrotechniczny
Powiat zielonogórski
Gminy: Sulechów
Jacek FEDOROWICZ
Doradca agrotechniczny
Powiat złotoryjski
Gminy: Pielgrzymka, Zagrodno, Złotoryja
Krzysztof MYTYCH
Doradca agrotechniczny
Powiat bolesławiecki
Gminy: Nowogrodziec
Izabella PIOTROWSKA
Doradca agrotechniczny
Powiat zgorzelecki
Gminy: Bogatynia, Sulików, Zgorzelec
Izabella PIOTROWSKA
Doradca agrotechniczny
Powiat lubański
Gminy: Lubań, Siekierczyn
Izabella PIOTROWSKA
Doradca agrotechniczny
Powiat żarski
Gminy: Trzebiel, Żary
Paweł KWAŚNIAK
Powiat bolesławiecki
Gminy: Bolesławiec, Warta Bolesławiecka, Nowogrodziec
Piotr NAJDEREK
Doradca agrotechniczny
Powiat wolsztyński
Gminy: Siedlec
Piotr NAJDEREK
Doradca agrotechniczny
Powiat sulęciński
Gminy: Torzym
Marcin APOLINARSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat głogowski
Gminy: Kotla
Paweł DANIELSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat świebodziński
Gminy: Zbąszynek, Szczaniec
Paweł DANIELSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat goleniowski
Gminy: Maszewo
Marcin APOLINARSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat polkowicki
Gminy: Chocianów
Kamila GRECZYN-MARSZAŁEK
Doradca agrotechniczny
Powiat żagański
Gminy: Brzeźnica, Niegosławice, Żagań
Robert WYSKUP
Doradca agrotechniczny
Powiat wschowski
Gminy: Sława
Kamila GRECZYN-MARSZAŁEK
Doradca agrotechniczny
Powiat nowosolski
Gminy: Nowe Miasteczko
Robert WYSKUP
Doradca agrotechniczny
Powiat zielonogórski
Gminy: Zielona Góra, Kargowa, Czerwieńsk
Kamila GRECZYN-MARSZAŁEK
Doradca agrotechniczny
Powiat polkowicki
Gminy: Grębocice
Robert WYSKUP
Doradca agrotechniczny
Powiat krośnieński
Gminy: Bytnica
Alicja CIEŚLA
Doradca agrotechniczny
Powiat legnicki
Gminy: Udanin
Alicja CIEŚLA
Doradca agrotechniczny
Powiat jaworski
Gminy: Męcinka
Alicja CIEŚLA
Doradca agrotechniczny
Powiat świdnicki
Gminy: Dobromierz
Marek PAWLUS
Doradca agrotechniczny
Powiat złotoryjski
Gminy: Złotoryja, Zagrodno, Pielgrzymka
Marcin APOLINARSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat nowosolski
Gminy: Siedlisko
Marcin APOLINARSKI
Doradca agrotechniczny
Powiat wschowski
Gminy: Szlichtyngowa, Wschowa, Sława

 

Facebook